عدم حضور وزیر کشور در جلسات مناسب‌سازی

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

 1. عین القضات گفت:

  باسلام واحترام
  چنانچه اطلاع دارید درکشور قانون کم نداریم بلکه مجری دلسوز کم داریم.مقالات به کجاارسال شود؟

  • بهروز مروتی گفت:

   [Forwarded from کانال کمپین سراسری پیگیری تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولین]
   فراخوان مقاله مناسب سازی از سوی بهزیستی
   تهران – ایرنا – سازمان بهزیستی کشور از همه استادان، پژوهشگران و دانشجویان علاقمند به موضوعات مربوط به مناسب سازی جهت اقشاری همچون معلولان و سالمندان خواست تا مقالات خود را به این سازمان ارسال کنند.
   فراخوان مقاله مناسب سازی از سوی بهزیستی
   به گزارش روز سه شنبه ایرنا ، علاقمندان نامبرده شده می توانند مقالات تالیفی یا ترجمه مرتبط با مناسب سازی را برای بررسی از طریق ایمیل به دبیرخانه ستاد مناسب سازی کشور واقع در ساختمان شماره پنج بهزیستی به آدرس monasebsazi@behzisti.gov.ir ارسال کنند.
   این گزارش افزود: ذکر منابع استفاده شده در مقالات تالیفی ضروری است؛ ضمن اینکه در مقالات ترجمه شده ذکر نام منبع مقالات ترجمه شده و ارسال مقاله به زبان اصلی همراه با متن ترجمه شده هم الزامی است.
   بهزیستی کشور از همه موضوعاتی که به حوزه مناسب سازی مربوط می شود، استقبال می کند که نقش دستگاه های اجرایی در مناسب سازی بر اساس قوانین و ضوابط کشوری ، دسترس پذیری و مناسب سازی محیط زندگی سالمندان، مناسب سازی محیط در بلایا، مناسب سازی و دسترس پذیری برمحیط برای گروه های آسیب بینایی یا آسیب شنوایی و نقش فناوری کمکی در دسترس پذیری محیط از جمله موضوعات قابل بررسی در حوزه مناسب سازی است.
   نقش قوانین و نگرش ها در دسترس پذیری برای افراد دارای معلولیت، مناسب سازی وسایل نقلیه عمومی و دسترس پذیری فضاهای مجازی برای معلولان حسی از جمله دیگر موضوعات یاد شده به شمار می آیند.
   مهلت تعیین شده برای ارسال مقالات تا سوم بهمن ماه امسال است و مقالات برتر 26 بهمن ماه امسال در تهران معرفی می شوند.
   #کمپین_لایحه_حمایت_معلولین_فراخوان_مناسب_سازی

   telegram.me/dscampaign

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: