پیش‌بینی اعتبار 900 میلیارد تومانی برای ایجاد اشتغال در سال آینده

محسنی بندپی رییس سازمان بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در بودجه سال 96 به میزان 900 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی پیش‌بینی شده و این اعتبار در ردیف اعتبارات بهزیستی قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی‌بندپی در نشست صمیمی با کارکنان بهزیستی شهرستان‌های ابهر، خرم‌دره و سلطانیه با بیان اینکه سازمان بهزیستی جزو دستگاه‌های تخصصی‌ در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است، اظهار کرد: این امر در حالیست که اکثرا نگاه حمایتی به این سازمان در کشور وجود دارد.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی کارکنان بهزیستی در زمینه حقوق و مزایا، اظهار کرد: در همین راستا از مجلس نهم درخواست شد مقایسه‌ای بین دریافتی حقوق و مزایای مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری داشته باشند که با بررسی‌های صورت گرفته، بهزیستی در زمینه پرداخت حقوق جزو دستگاه‌های آخر بود؛ این در حالی است که کار در بهزیستی از سختی و حساسیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم پشت نوبتی کمیته امداد و بهزیستی تا پایان برنامه ششم وجود نداشته باشد، یادآور شد: متاسفانه در بودجه برنامه ششم اعتباری برای این امر در نظر گرفته نشده است، اما ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا معلولان پشت نوبت را در نوبت قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: