نمایش «پرنده و فیل» توسط گروه تئاتر معلولین جسمی حرکتی «باران» به صحنه خواهد رفت و رضا کیانیان نیز حمایت خود را از نمایش آنها اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، رضا کیانیان بازیگر و کارگردان تئاتر ، سینما و تلویزیون در صفحه مجازی خود با حمایت از حرکت بچه‌های باران مردم را به تماشای نمایش «پرنده و فیل» که توسط این بچه‌های معلول جسمی به صحنه می‌رود، دعوت کرد.

Image result for ‫رضا کیانیان‬‎

وی در صفحه مجازی خود نوشت: می‌دانم که شگفت زده خواهید شد، همه بازیگران نمایش معلول جسمی هستند و چنان اعتماد به نفسی دارند که ما باید از آنها بیاموزیم.

کیانیان درباره گالری نقاشی نیز که حاشیه این نمایش توسط اعضای گروه باران راه اندازی شده، گفت: نقاش نمایشگاه دختری است که به مدت سیزده سال قطع نخاع شده و هم اکنون مدیر یک شرکت است و با دهان نقاشی می کند.

وی همچنین نوشته است که همه بچه های مشهد هستند که برای این نمایش به تهران آمده و یک دنیا روحیه و حال خوب و اعتماد به نفس برایمان هدیه آورده اند.

براساس این گزارش، نمایش «پرنده و فیل» به نویسندگی داود کیانیان و طراحی و کارگردانی حمید کیانیان دارنده ۸ رتبه برتر و برگزیده جشنواره بین المللی ، هفتم تا ۲۵ تیر ماه هر شب ساعت ۱۹، غیر از شنبه ها در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

نشانی این مرکز تهران، بلوار کشاورز، خیابان حجاب داخل پارک لاله است. شمار‌ه های رزرو نمایش ۰۹۱۰۶۲۹۶۷۲۱-۰۲۱۸۸۹۶۶۱۱۹ و ۰۲۱۸۸۹۸۰۷۲۱ است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :