قهرمانی بانوان قمی در رقابت‌های قهرمانی کشور شنا

رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان قم از قهرمانی تیم شنا بانوان قمی در رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد.

محمد پیروز‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: در مسابقات پیشین شنا که به میزبانی استان تهران برگزار شد نمایندگان قمی عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند و رکوردهای خوبی را در این دوره از مسابقات داشتند.

وی با توجه به برگزاری مسابقات شنا در بخش بانوان ادامه داد: بر اساس تقویم فدراسیون مسابقات قهرمانی کشور شنا در بخش بانوان در استان تهران برگزار شد.

رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان قم افزود: این مسابقات از اول دی‌ماه تا 3 دی در این استان پیگیری شد که تیم بانوان استان قم در بخش تیمی عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.

پیروز منش با اشاره به درخشش بانوان قمی در این مسابقات عنوان کرد: تیم بانوان قم در مسابقات شنا قهرمانی کشور به 12 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز دست یافتند تا با این قهرمانی از عنوان قهرمانی خود که در سال‌های اخیر به‌دست آورده‌اند دفاع کنند و در نقش مدعی ظاهر شدند.

وی درباره اینکه مسابقات در کلاس‌های مختلف به انجام رسید گفت: نمایندگان قمی در بخش یا همان کلاس مختلف به آب زدند که در مواد مختلف مدال‌های بسیار زیادی به‌دست آمد.

رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان قم گفت: در این دوره از مسابقات اعظم آرزومندی صاحب سه گردن‌آویز طلا و یک گردن‌آویز نقره شد، مریم مرادی دو مدال طلا و دو نقره را برای استان قم به ارمغان آورد، لیلا الهی دیگر نماینده قم در مسابقات شنا به سه مدال طلا و یک برنز رسید.

وی بیان کرد: این پایان درخشش دختران قمی نبود، در ادامه رقابت‌ها سمیه ساده وندی صاحب یک نشان طلا و دو برنز شد و آخرین مدال‌آور قمی الهه وزیر نیا سه مدال طلا و یک برنز را از آن خود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: