همواره تغییرات در اوج سختی‌ها و ناملایمات می‌تواند امیدآفرین باشد

کمپین معلولان در پی انتصاب دکتر قادری به سمت ریاست بهزیستی،پیامی صادر کرد

کمپین معلولان با تبریک به دکتر قادری،اظهار امیدواری نموده که با همکاری این مقام مسئول،روند احقاق حقوق افراد دارای معلولیت بیش از پیش اثربخش باشد

متن پیام؛

همواره تغییرات در اوج سختی‌ها و ناملایمات می‌تواند امیدآفرین باشد. بی‌شک تغییر در مدیریت سازمان بهزیستی و از جمله حضور و استقرار جناب‌عالی جهت خدمت به جامعه هدف بهزیستی می‌تواند روح تازه‌ای در کالبد امور سازمان بهزیستی بدمد.

بدین‌وسیله کمپین پیگیری حقوق افراد دارای معلولیت (کمپین معلولان) استقرار در مسئولیت جدید را تبریک گفته و موفقیت و سرافرازی در راه تحقق زندگی شایسته توام با کرامت انسانی برای جامعه هدف سازمان بهزیستی و به ویژه جامعه افراد دارای معلولیت که در معرض سختی‌ها و ناملایمات دوچندان هستند را از خداوند منان برای حضرت‌عالی خواستار است.

کمپین معلولان از سال 1395 به عنوان کارزاری جهت پیگیری #تصویب_لایحه_معلولان تشکیل شد و پس از تصویب آن در اسفند ماه 1396 همواره مطالبه‌گر اجرای آن و سایر قوانین و مقررات مرتبط در حوزه اشخاص دارای معلولیت بوده است.

کمپین با فراخوان‌های سراسری،تهیه تومار،نشست با مسئولان، برگزاری نشست‌های مجازی،نقد عملکرد و دعوت از مسئولان برای ارتباط و تعامل با افراد دارای معلولیت، مطالبه حقوق افراد دارای معلولیت از قوای مجریه،مقننه و قضائیه،همچنین سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط با امور افراد دارای معلولیت و … به دنبال تحقق حقوق شهروندان دارای معلولیت سراسر کشور است که به وسیله فعالان این حوزه مورد حمایت قرار می گیرد.

از مهمترین دستاوردهای کمپین معلولان می‌توان به تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان، اخذ ردیف بودجه و اعتبار پایه و افزایش بودجه تا ۲ هزار میلیارد تومان در سال جاری برای اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان نام برد.

امید است، کمپین معلولان بتواند با همکاری آن مقام محترم در روند احقاق حقوق اشخاص دارای معلولیت بیش از پیش اثربخش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: