حمایت نماینده اطلاعات سپاه از مطالبات معلولان

حمایت نماینده اطلاعات سپاه از مطالبات معلولان

نماینده اطلاعات سپاه در نشست با مدیر کمپین معلولان از مطالبه‌گری‌های معلولان حمایت کرد

به گزارش کمپین؛ نشست صبح امروز نماینده سازمان اطلاعات سپاه با بهروز مروتی، مدیر کمپین معلولان که به دلیل انتشار پستی در پیج اینستاگرامی کمپین با مضمون “تحریم گرامیداشت روز جهانی معلولان به‌منظور همبستگی با مردم داغ‌دیده در ماه‌های اخیر” به اطلاعات سپاه دعوت شده بود، فعالیت‌های کمپین را هم‌ جهت با تحقق حقوق بشر و مدنیت دانسته و حمایت تمام‌ قد خود را از مطالبات خانواده بزرگ معلولان اعلام کرد‌.

وی در این نشست‌ با بیان اینکه سالهاست کمپین درد معلولان را فریاد می‌زند اما مسئولان مربوطه صدای آن را نمی‌شنوند،گفت: درست نیست مسئولانی‌ که‌ در شنیدن درد معلولان و سالها خود را به نشنیدن زده‌اند حالا نسبت به اعتراض آنها موضع بگیرند.

این مسئول در ادامه ضمن شنیدن مشکلات معلولان از زبان مدیر کمپین و تخلفات صورت گرفته در سازمان بهزیستی، نسبت به پیگیری مطالبات بحق معلولان و جامعه هدف، قول همکاری داد‌.

همچنین گفتنی است ایشان، افراد دارای معلولیت را شایسته زندگی همراه با عزت و کرامت انسانی دانست و بر لزوم تلاش مدیران سازمان بهزیستی برای تحقق اهداف و رسالت‌های خویش تاکید کرد‌.

لازم به ذکر است مروتی نیز در این نشست‌ با برشمردن مشکلات جامعه افراد دارای معلولیت، شرح مبسوطی از وضعیت فعلی این قشر در کشور ارائه داد.

همچنین مقرر شد به زودی جلسات مشترکی با حضور مدیران و نمایندگان سازمان بهزیستی کشور به‌منظور بررسی مشکلات معلولان و اتخاذ راهکارهای برون رفت از آن برگزار شود‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: