پول‌پاشی و شایعه‌پراکنی برای انحراف در مطالبه‌گری معلولان

پول‌پاشی و شایعه‌پراکنی برای انحراف در مطالبه‌گری معلولان

بهزیستی برای به‌حاشیه بردن مطالبه‌گری و ایجاد اختلاف در بین معلولان پول‌پاشی و شایعه‌پراکنی می‌کند!

به گزارش کمپین معلولان، در تجمع روز دهم اردیبهشت مقابل بهزیستی کشور در تهران، ماموران حراست و نگهبانی از چند نفر شماره کارت گرفته و در ازای پرداخت ده میلیون تومان از آنان خواسته‌اند تا دیگر در تجمعات کمپین شرکت نکنند!( پول به سرعت ظرف فقط چند روز بعد از تجمع از طریق پایا و بدون هیچ عنوانی به حساب آنها واریز شده است)

همچنین گزارش شده نگهبانان و ماموران حراست سازمان به برخی از تجمع‌کنندگان گفته‌اند؛ «مروتی پروازی است» فریب او را را نخورید زیرا وی در حال تکمیل پرونده پناهندگی به کشورهای خارجی است و با شبکه‌های خارجی همکاری دارد و از این راه امرار معاش می‌کند!

در همین راستا اخیرا گزارش شده در دومین تجمع معلولان مشهدی در بهمن‌ماه سال گذشته مقابل فرمانداری، بهزیستی برای هر یک از تجمع‌کنندگان مبلغ یک میلیون تومان واریز کرده و کارگروهی تشکیل داده تا به مشکلات رسیدگی کند! حال آن‌که چه کسی و سازمانی واقف‌تر از بهزیستی به مشکلات معلولان است؟! پس کارگروه برای چیست؟! جز این است که می‌خواهد به اسم جلسات کارگروه، مطالبه‌گران را گمراه و نمک‌گیر کند تا در اعتراضات پیش‌رو، کسی مقابل بهزیستی تجمع نکند؟

کمپین معلولان ضمن تکذیب و محکوم کردن شایعات بی‌پایه و اساس و پرونده‌سازی و سناریونویسی کلیشه‌ای در مورد بهروز مروتی مدیر کمپین معلولان و پول‌پاشی‌های مغرضانه و هدفمند بهزیستی، انزجار خود را از این شگردهای نخ‌نما برای گمراهی و به‌حاشیه ‌بردن حق‌خواهی‌های و مطالبه گری معلولان اعلام می‌نماید و به «رئیس حکم‌برسر موکت‌نشین» توصیه می‌کند؛ به جای عوامفریبی و پول‌پاشی و شایعه‌پراکنی در خصوص کمپینی که هفت سال بدون ذره‌ای نفع شخصی و گروهی و بدون حاشیه در حال آگاهی‌بخشی و مطالبه‌گری است، دست‌بردارد و به دلیل آسیب‌هایی که جامعه هدف بهزیستی هر لحظه از سوءمدیریتش می‌خورد، به فکر یک استعفای آبرومند باشد!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: