مسجد جامعی در برنامه تهرانگردی از منطقه 5 تهران دیدن کرد

تهران – ایرنا – احمد مسجد جامعی، عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه برنامه تهرانگردی خود از منطقه 5 تهران دیدن کرد.

به گزارش ایرنا، احمد مسجدجامعی روز جمعه در جریان برنامه تهرانگردی از زورخانه جوانمردان و محله اکباتان بازدید کرده و به مناسبت سال نو میلادی به دیدن آشوریان تهران رفت.
وی در دیدار با آشوریان تهران با بیان اینکه نباید از کلمه اقلیت برای این افراد استفاده کرد، گفت: همه ما هموطن هستیم و با هر گروه مذهبی در شادی و غم کنار یکدیگر حاضر هستیم.
وی با بیان اینکه، سال گذشته و سال نو میلادی به دیدار مادر شهید ‘روبرت لازار’رفتیم افزود: در دیدار مادر شهید به ایشان قول دادیم که خیابان محل سکونت شان را به نام پسر شهیدش تغییر نام دهیم.
وی گفت: مفتخریم که این قول دوشنبه آتی عملی می شود.
مسجدجامعی در ادامه به پارک ویژه جانبازان و روشندلان در اکباتان رفت و اظهار کرد: در این پارک با ایجاد مسیر ویژه به روشندلان و معلولان برای استفاده از امکانات این پارک کمک می شود.
وی با بیان اینکه در آینده‌ نزدیک سیستم صوتی در این پارک نصب می‌شود افزود: این سیستم صوتی معلولان و روشندلان را در تقاطع‌ها هدایت می‌کند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: وسایل بازی، ست‌های ورزشی و همچنین آبخوری‌های این پارک برای معلولان مناسب‌سازی شده و حتی تابلوهایی نیز با خط بریل برای آنها در نظر گرفته شده است.
وی تاکید کرد: در این پارک گل‌های بدون خار کاشته شده است.
وی در ادامه به محله اکباتان رفت و با بیان اینکه این منطقه یکی از محلات نوین پایخت است، گفت: براساس اطلاعات ارائه شده در محله اکباتان، دو مدرسه، سه مسجد و دو ورزشگاه بزرگ قرار دارد و این در حالی است که هر بلوک برای خود باشگاه کوچکی نیز دارد.
در ادامه این بازدید، پارکورسواران این محله با ارائه درخواست مکتوب به مسجدجامعی از وی خواستند که زمینی مسطح برای تمرین پارکورسواران این منطقه اختصاص یابد.
در ادامه مسجدجامعی به دلیل قرار گرفتن در آستانه سال نو میلادی به دیدار آشوریان تهرانی رفت و در مراسم سال نو آنها شرکت کرد.
خبرنگار:معصومه آقا امینی**انتشاردهنده: محمد بیدارمنش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: