مناسب سازی ۲۳۰ نقطه ترافیکی در قلب تهران براي معلولان و جانبازان

خبرگزاری شبستان:معاون حمل و نقل وترافیک شهرداری منطقه ۶ از مناسب سازی ۲۳۰ نقطه ترافیکی در قلب تهران براي معلولان و جانبازان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6،ولی مسگری نجاتی، معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه 6 با اشاره به مناسب سازی 230 نقطه ترافیکی در قلب تهران براي معلولان و جانبازان گفت: طی بازدید متر به متر منطقه، تمام نقاطی را که طی آن خطوط عابر پیاده به بن بست می رسید، شناسایی و 500 نقطه نامناسب ترافیکی تشخیص داده شد که مناسب سازی تمام این نقاط در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه تسهیل درتردد معلولان وجانبازان و تامین رفاه آنها از جمله اولویت های معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران است گفت: با توجه به اینکه در برخی معابر، معلولین امکان استفاده از امکانات شهری را ندارند مناسب سازی معابر قلب تهران در دستور کار قرار گرفته است.

نجاتی با اشاره به اینکه برخی معابر قلب تهران با  احداث شيب راه توسط کفپوش و مصالح ساختماني، يا نصب پل بر روي انهار بين معابر پياده و سواره مناسب سازی می شوند، ادامه داد: اجراي طرح مناسب سازي کليه معابر منطقه به منظور تسهیل در عبور و مرور افراد دارای معلولیت تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه از مناسب سازی ایستگاه های بی آرتی موجود در منطقه خبر داد و بیان کرد: کلیه ایستگاه ها جهت عبور و مرور معلولان مناسب سازی شده و هیچ مشکلی برای تردد معلولان و جانبازان وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: